Hej med jer..., ..
Jeg ved ikke hvordan i har det ? Men jeg har faktisk slettet så meget jeg nu kan omkring min profil og er egentligt der hvor jeg vil slette adressen på hjemmesiden fra mine bogmærker




Jeg har haft adskellige kortslutninger i mine tanker omkring Bodybuilding.dk...Hvad er grunden til at siden kører på minimum omdrejninger pt. og hvor er de nye ejere henne ?? Jeg har ikke bemærket dem i en rum tid !! På mig virker det som om vi kører uden vind, altså står total stille !!
Det er efter min menning aldeles skide synd at det går sådan, nu ved jeg godt vi ikke altid skal se tilbage på de gamle dage og dog, for hvad er gået galt siden vi står som vi står nu ?? Der er selvklart flere grunde !! Men jeg hæfter mig mere ved hvorfor vi ikke kommer ud i vinden igen, hvorfor bliver der lovet ændringer som pt. ikke er kommet endnu !!?? Hvad vil i med siden udover at holde os brugere hen med, ser det ud til pt, tomme løfter ??
For pokker, vågn nu op ! Siden kan blive unik med hårdt arbejde og vigtigst af alt interesse for sporten og ikke kun økonomi og fortjeneste ! Vi brugere står i kulissen og venter, flere af os har tilbudt at hjælpe til, men pt. så er tavshed belønningen, sørgeligt men sandt

Noget af det værste man kan byde brugere på en hjemmeside er total tavshed !! Det får gang i boblerne, jeg har personligt oplevet det på andre hjemmesider hvor alt bliver sat stand by og hobetal melder sig ud af samme grund.
Lad os nu for pokker se noget aktion fra de ansvarliges side !! Hvis at i mener noget godt som nye ejere af Bodybuilding. dk !! Vi venter på jer !!
Måske jeg står alene med mine tanker ?? Jeg tror det ikke !! Men nu har jeg luftet dem !!