
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69648 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag

PURE-MUSCLE skrev:Hej
http://www.bodyman.dk/shop/anabolic-stack-8598p.html
Er er nogle som kan give noget mere info om dette produkt end det som der står på hjemmesiden. Må indrømme at jeg ikke forstår så meget af det ;P? Kom evt. også med egne erfaringer og meninger om produktet.

Cykelmyggen Egon skrev:PURE-MUSCLE skrev:Hej
http://www.bodyman.dk/shop/anabolic-stack-8598p.html
Er er nogle som kan give noget mere info om dette produkt end det som der står på hjemmesiden. Må indrømme at jeg ikke forstår så meget af det ;P? Kom evt. også med egne erfaringer og meninger om produktet.
anabolic-stack er bare spaltet protein, så indholdet er aminosyrer, andet er der ikke i det, du får en lille mængde, meget hurtigtoptageligt "protein" med en fin animosyrefordeling, men jeg synes du skulle bruge dine penge på noget proteinpulver i stedet, her får du, samme effekt, men en betydelig stører mængde.
jeg mener kun man bør benytte sig af anabolic-stack af praktiske årsager, fx hvis man lige hurtigt skal have nogle proteiner et sted hvor man ikke lige kan stå og blande en shake




Starpen skrev:Jeg er lige begyndt med produktet, så jeg kan ikke berette så meget om det endnu. Jeg benytter der, efter samråd med visere kost-folk, produktet som en post-workout supplering. 6-10 piller sammen med min shake efter træning for hurtigere optag.




Starpen skrev:Så vidt jeg kan regne sammen til, så indeholder hver pille 1500mg forskellige aminosyrer som jo er 1,5g protein pr. pille. Det giver 6g protein for 4 piller, hvis ikke jeg regner helt forkert.


Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 32 gæster