Jeg sidder her og har det dårligt, og tænker frem i tiden.
Jeg får svar fra lægen imorgen om hvornår jeg ca. kan begynde at træne igen.
Jeg havde trænet 6½måned før jeg blev ramt af virussen, og har indtil videre tabt ca. 5kg(det kan ses!)
Min motivation er i top, og kan ikke vente med at komme i bedre form end hvad jeg var før virussen ramte. Det skal være gøres ordenligt og med alle tricks og hints.
Så jeg vil starte med at nævne kost tilstud som Animalpak og forskellige pulvere.
Overvejer at købe en Animal Pak, men ved ikke helt hvad for en der ville passe til mig, da jeg ikke vil bulke fuldt ud, men koncentere mere bare generalt på komme i form.
Men er helt sat på at købe tilskud for at få det ekstra skub.
Råd og guidence ville være lækkert
Så kosten, Jeg har ikke tænkt mig at ligge en kostplan, da jeg VED jeg ikke kan holde den 100%, men derimod gå tilbage til mine gamle kostvaner med forbedringer. Holde mig væk fra ting som McD, pizza chips og slik osv osv. Spise en 5-6måltider om dagen uden at spise mig mæt, og selvfølgelig varrieret
Råd og guidence ville være lækkert
Så træningen, der kørte jeg før meget med kropsvægt, med lidt delt frivægte til bryst, skulder. Indenfor kropsvægt træningen kørte jeg teknikker fra ghetto workout stilen, som jeg fik en del ud af de 2½ måned jeg praktiserede det, så vil jeg blive ved med.
Forbedringer og idér ville være lækkert
Håber i kan forstå hvad jeg vil opnå, og endelig spørg hvis der noget i vil sættes mere ind i
Glæder mig til god hjælp, da det ville give et kæmpe indtryk på hvordan jeg kommer tilbage efter mit tilbagefald






