
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69646 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag

kasperff skrev:Hvilke pulsure syntes i er bedst med hensyn til kvalitet og prisen taget i betragtning? (skal bruges mest til løb men også styrketræning)
http://www.pulsure.dk/shop/pulsure/fitn ... r+ft2.html
http://www.pulsure.dk/shop/pulsure/loeb ... tband.html
http://www.pulsure.dk/shop/pulsure/fitn ... a+pc3.html

Aggermam skrev:kasperff skrev:Hvilke pulsure syntes i er bedst med hensyn til kvalitet og prisen taget i betragtning? (skal bruges mest til løb men også styrketræning)
http://www.pulsure.dk/shop/pulsure/fitn ... r+ft2.html
http://www.pulsure.dk/shop/pulsure/loeb ... tband.html
http://www.pulsure.dk/shop/pulsure/fitn ... a+pc3.html
Hvis det her er budgettet, så gå efter den første. 3'ern ville jeg holde mig fra - specielt eftersom de selv skriver, at det er et absolut begynderur. Til Nike skal du tilkøbe pulsmåleren til ca 500, og så ender den omkring de 1000 kr.
Derudover skal du nok lige undersøge den fysiske størrelse på dem hvis muligt. Hvis du skal bruge den til styrketræning. kunne jeg forestille mig, at det ville være ret generende med Big Ben på håndleddet![]()
Hvis jeg var dig, så ville jeg dog spare op en måneds tid mere, og købe denne: http://www.loebeshop.dk/garmin-forerunn ... -puls.html Den har også en tilpas størrelse, så den kan bruges til styrketræningen.
Jeg har forgængeren til den, og jeg er vildt glad for den!

Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 56 gæster