
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69706 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050014 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag





FreezY skrev:Nu er jeg ikk selv en potentiel køber, men du kræver en pris højere end det der står på billetterne og formentlig langt højere end du selv har givet. Det tror jeg umiddelbart bliver svært at få solgt.


jesperjakobsen skrev:Hvordan kan du sige det er langt højere end jeg selv har givet, når der står 52 pund pr. billet? og udover selve prisen er der andre omkostninger forbundet med det. Jeg taber på at sælge billetterne, men gør det for at få nogle andre fordele?
køber du eksempelvis ved at bureau istedet, koster det minimum 1200 pr. billet, hvor jeg sælger til 500 pr. billet.

DanKirke skrev:jesperjakobsen skrev:Hvordan kan du sige det er langt højere end jeg selv har givet, når der står 52 pund pr. billet? og udover selve prisen er der andre omkostninger forbundet med det. Jeg taber på at sælge billetterne, men gør det for at få nogle andre fordele?
køber du eksempelvis ved at bureau istedet, koster det minimum 1200 pr. billet, hvor jeg sælger til 500 pr. billet.
Ahhhhh den må du længere ud på landet med,
1 ting er at det ikke er en "topkamp"
Lad os nu sige..
(Er selv Liverpool fan)
Lad os sige jeg ville købe en top kamp billet mod man City, det ville være omkring 500kr for en GOD plads..
Så umiddelbart ville jeg sige at du er blevet narret med de billetter, ...
Nu skal jeg ikke lege Karlsmart godt nok, men må man høre hvor billetterne et købt?
Og Jesper dette er ikke et angreb mod dig, tværtimod, men da kampen ikke er en topkamp, samt det ikke er de bedste pladser, så er prisen meget høj..

Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 2 gæster