
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69646 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag






Bosse101 skrev:Det kommer an på hvor langt du gider cykke. Der er jo fw i scandinavian, som er tæt på alt i c. Så er der Ny Helse som vist blev til Fresh lidt længere ude mod nord. Og selvfølgelig AUS-centeret på Trøjborg. Derudover er der fw overalt. Hvis du kan komme ind er Performance Gym vist et hit. Kender ikke infitness.

Kudos skrev:Bosse101 skrev:Det kommer an på hvor langt du gider cykke. Der er jo fw i scandinavian, som er tæt på alt i c. Så er der Ny Helse som vist blev til Fresh lidt længere ude mod nord. Og selvfølgelig AUS-centeret på Trøjborg. Derudover er der fw overalt. Hvis du kan komme ind er Performance Gym vist et hit. Kender ikke infitness.
Ny Helse er blevet til Infitness.




mathiesjeppesen skrev:ville gerne gå i scandinavia fitness world men det koster 250kr pr. måned og det synes jeg er lige i overkanten.
fresh fitness koster det ikke også 250 fordi det er ejet af fitness world?
har lige fået en mail fra fit&sund der siger 175 med studierabat og det ser lovende ud





Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 72 gæster