
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69650 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag







Rasmus Thorup skrev:Priserne stiger lige pt. ja, men vi laver lange kontrakter på vores mest kritiske råvarer hvorfor prisen er låst fast i en længere periode.
Et mere relevant problem er at produktionen af valleproteinpulver ikke kan følge med efterspørgslen lige pt. hvorfor vi faktisk ikke kan få alt det protein hjem som vi kan sælge.






TheCzech skrev:Rasmus Thorup skrev:Priserne stiger lige pt. ja, men vi laver lange kontrakter på vores mest kritiske råvarer hvorfor prisen er låst fast i en længere periode.
Et mere relevant problem er at produktionen af valleproteinpulver ikke kan følge med efterspørgslen lige pt. hvorfor vi faktisk ikke kan få alt det protein hjem som vi kan sælge.
Tak for svaret Rasmus.
Kan du løfte sløret for, hvornår vi vil begynde at kunne se de stigende råvarepriser i Bodymans shop?

Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 56 gæster