
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69647 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag



9Tusser skrev:Skift lidt ud i den frokost en gang i mellem og så bare spis forskelligt til aften, som de fleste nu gør i forvejen.
Det er som sådan ikke noget du skal ligge søvnløs over.
Det er trods alt omkring 12-13 år, så vidt jeg lige kan regne ud.

iLoveMozart skrev:9Tusser skrev:Skift lidt ud i den frokost en gang i mellem og så bare spis forskelligt til aften, som de fleste nu gør i forvejen.
Det er som sådan ikke noget du skal ligge søvnløs over.
Jeg har siden 2. klasse ikke fået andet end spegepølsemadder til min frokost, det ville jeg dælme være ked af at skifte udDet er trods alt omkring 12-13 år, så vidt jeg lige kan regne ud.
Jeg kunne dog godt engang i mellem spise noget kylling i stedet for hakkebøffer, men er generelt ret glad for havregryn, spegepølse og hakkebøffer, hvorfor jeg ville være semiked af at ændre noget, så var mere hvis det var mere eller mindre nødvendigt for min krop. Men vil tænke over det, og smide noget kylling indover en gang om ugen


[/quote]



Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 66 gæster