derudover. Hvad er krav, som: tilmelding, hvor mange dips er der blevet lavet førhen, tid på roning etc? Alt Info modtages med kyshånd :-)
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69646 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag
derudover. Hvad er krav, som: tilmelding, hvor mange dips er der blevet lavet førhen, tid på roning etc? Alt Info modtages med kyshånd :-)
Creepaalborg skrev:Hey! Jeg har overvejet at stille op til konkurrence, Athletic fitness(hvis det altså stadig hedder det). Har set, at der er noget der hedder new comers, er det der alle nye starter og er det en slags audition til den egentlige runde?derudover. Hvad er krav, som: tilmelding, hvor mange dips er der blevet lavet førhen, tid på roning etc? Alt Info modtages med kyshånd :-)




cleanpumper skrev:Hej jeg skal selv stille op til dm i Athletic fitness 2013, og ville lige høre hvad aldersgruppen typisk ligger i, hvis i skullle sige et ca tal. er selv 19 til konkurrencen 2013.






LittleGuy skrev:Synes ikke at kunne finde resultater fra kategorien 175 +- ?






LittleGuy skrev:Synes ikke at kunne finde resultater fra kategorien 175 +- ?

Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 2 gæster