
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69646 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag




TeamBear skrev:det ville jeg altså også lave en sang om hvis jeg hed Øjvind og lignede en afbleget sulteneger fra afrika..

TeamBear skrev:det ville jeg altså også lave en sang om hvis jeg hed Øjvind og lignede en afbleget sulteneger fra afrika..







charlie t skrev:Lol, så er den da heller ikke værre

Spo skrev:Jep, 8kr spildt på at høre en nørd rappe om hvor dumme vi er, eller ja nærmere hvor dum han er og hvor meget han ikke ved.







Pzyrex skrev:Spo skrev:Jep, 8kr spildt på at høre en nørd rappe om hvor dumme vi er, eller ja nærmere hvor dum han er og hvor meget han ikke ved.
Noget du gider sende?


Lithium skrev:LYT TIL SANGEN HER:
http://www.myspace.com/torrpedorr
og slip for at give pindarmen 8 kr

Spo skrev:Pzyrex skrev:Spo skrev:Jep, 8kr spildt på at høre en nørd rappe om hvor dumme vi er, eller ja nærmere hvor dum han er og hvor meget han ikke ved.
Noget du gider sende?
Ja men tror ikke det er muligt, eftersom den er købt via Itunes, jeg mener at der er lagt noget beskyttelse over filen











Lithium skrev:LYT TIL SANGEN HER:
http://www.myspace.com/torrpedorr
og slip for at give pindarmen 8 kr




Henriksen skrev:Er det dig og din nye Pat holder lithium, for så store mener jeg nu ikke de er så en BH er nødvendig ?







Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 42 gæster