Hvilke muskler bruges primært i armlægning?
Kan det passe at fingermusklerne sidder på håndryggen? har lidt svært ved at få det til at gi mening, men, har bare fået det fortalt
Går mavemusklerne ned helt ned til lige over sjoveren ? efterhånden som min sixpack begynder at stå mere tydeligt frem synes jeg også det stykke bliver hårdere, omvendt har jeg også tænkt at hvis nu blæren sidder der, så var det nok fordi jeg var så fuld af pis hele tiden, anyways, jeg sov lidt for godt i biologitimerne, så det skal jeg ikke gøre mig klog på.
Jeg synes også nogengange når jeg spænder i armen kan jeg se 3 striber (tror jeg der er) direkte på skulderen, er det en skuldermuskel, eller bilder jeg mig selv ting ind?
Ja, nogle af dem vil jeg endda sige er ligegyldige, men de går og nager mig nogengange.
I andre kan jo også skrive hvis i tænker på nogle underlige spørgsmål, så ka det komme ud af verdenen








