RuneB skrev:ja beklager hijackning pågrund af mit personlig korstog. jeg lover at kommentere i teknik tråden
Gør skam ingenting - Gratis læring
!
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69544 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag
RuneB skrev:ja beklager hijackning pågrund af mit personlig korstog. jeg lover at kommentere i teknik tråden
!

RuneB skrev:Moody skrev:RuneB skrev:
Der er så mange antagelser, misforståelser og faglig inkompetence i din udtalelse at jeg ikke rigtigt ved hvor jeg skal starte.
Fra tid til anden dukker du op i diverse tråde, skriver en masse velformuleret vrøvl, bliver sat på plads af nogen der ved hvad de snakker om, og smutter igen. Skal vi lade dette være en undtagelse, og så kan du få lov at afklare præcist hvad du mener, om dit rant er møntet konkret på TS problem (hvorved det er rimeligt fornuftigt) samt om du var lige kategorisk nok i dine udsagn?
moody tak fordi du for præciseret at du ikke ved hvad du snakker om. "nogen der ved hvad de snakker om". jeg venter i spænding på at din internet bros kommer dig til undsætning.
og tak komplimentet viste ikke jeg var velformuleret. jeg plejer at høre det modsat... er det ikke bare de faglig udtryk der gør dig våd i trussen... svære udtryk som stramhed og overaktivt...
hvad betyder det egentligt at baglåret er stramt?



RuneB skrev:altså du vil have at jeg uoplader orginial artiklen... poster resultat afsnittet og gennemgår resultatet?


El Hefe skrev:RuneB skrev:altså du vil have at jeg uoplader orginial artiklen... poster resultat afsnittet og gennemgår resultatet?
Du behøves ikke at uploade hele studiet. Du kan bare tage et billede af resultaterne og så kommentere på dem. Ideen med at have en debat er vel at begge parter skal blive klogere, hvis du har læst og arbejdet med et studie og mener at det er relevant for debaten. Så er det vel også din opgave at præsentere data let forståeligt for modparten :-)

Nathan Jones skrev:At this point, we can only conclusively look at muscle growth on a large scale and say that picking things up and putting them down a lot makes muscles get bigger.




Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 8 gæster