
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69647 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag




Jeg vil meget gerne hjælpe for jeg kender selv "frygten" for at tage på.


jcup22 skrev:Ja jeg har været til psykolog, psykiater og heeeele molevitten! intet fungerer for mig..
Well... nu siger jeg noget der nok lyder meeeget dumt... men jeg er en spiseforstyrret der ikke kan blive mæt XD hahahaha.. Jeg har været "fed" før... da jeg gik i folkeskole, så tabte jeg mig 30 kg ved ikke at æde.. og nu er jeg bange for at tage det på igen.
Men tilbage til det med mætheden.. JEg kan æde og æde og æde indtil jeg er ved at revne.. Så længe jeg ved jeg ikke får for mange kcal.. Har fået afvide af min læge at det er fordi jeg i lang tid gik uden at føle mig mæt (et halvt års tid) at jeg ikke kan føle mæthed.
Kan godt være jeg lige tager imod dit tilbud der Træningsduden!



jcup22 skrev:Men tilbage til det med mætheden.. JEg kan æde og æde og æde indtil jeg er ved at revne.. Så længe jeg ved jeg ikke får for mange kcal.. Har fået afvide af min læge at det er fordi jeg i lang tid gik uden at føle mig mæt (et halvt års tid) at jeg ikke kan føle mæthed.



Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 48 gæster