
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69544 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag

















Pind skrev:Du har 40 arbejdssæt. Selvfølgelig vil det tage en krig. Hvad havde du regnet med?
Programmet er ikke specielt godt, som det er der, og bør skæres mere ind til benet. Såfremt man vil have mere med end SL, så kunne et solidt fullbody indeholde flg. øvelser:
Squat
Dødløft
Bænkpres
Bent over row
Pull-ups
Military press
Dips
Alle køres med 3-4 sæt af 8-12 gentagelser afhængigt af øvelse. Vælger man at lave agonist/antagonist super sets på nogle af øvelserne, så er det nemt klaret på en times tid.









Pedes92 skrev:Som du er blevet fortalt mange gange efterhånden Malthe:
Hold dig nu bare til SL-protokollen og lad være med at gøre det mere avanceret, end det er. Hold dig fra failure, og spis som en gris.



Malthe Johansen skrev:For jeg føler jeg sidder fast på de sammen kilo trods jeg har deloadet 2 gange i de fleste øvelser, og derfor føler jeg, at jeg burde gøre noget andet, for jeg kan jo ikke blive ved med at deloade ?

Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 4 gæster