
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69544 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag





KissBye skrev:Nej Nej .... !
Det var bare dem jeg kendte også vil jeg have om i synes nogle var gode eller andre var bedre til mit program... Mit program går jo ud på allround og det synes jeg jeg har ramt.
Men kan man træne allround hver 2 dag Fx . mandag , onsdag , fredag - Og fri i weekenden.


KissBye skrev:Selvfølgelig har jeg sat mig ind i tingene og hvad jeg tror min træningsprogram vil se ud efter min mening.


Illisher skrev:Det var da helt sindsygt mange øvelser? Havde du tænkt dig at kører det hele igennem hver gang?
Du har alt for mange små ligegyldige iso øvelser med. Prøv engang at se hvordan de fleste andre har opbygget et FB program. En 10 øvelser kan sagtens gøre det. Så kan man altid lige krydre det med et par iso til armene.
Et eksempel kunne se sådan her ud: Du kan også tage dette også rette det ti så det passer til de øvelser du bedst kan lide. Det er jeg sikker p ådu vil få mere ud af end det andet der.
Squat
Dødløft
Bentover barbell Rows
Pullups
Bænkpres
Incline Dumbell Bænkpres
Military Presses
Side Laterals
Barbell Curls
Fransk Pres
Weighted Crushes





Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 54 gæster