
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69647 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag



lause skrev:Ja,
så må du regne ud, hvor meget mel, vand gær osv der er i heh.


kuglen skrev:uden at have regnet på det på noget tænkelig måde vil mit bud være at der er omkring 800-1000kcal i en pizza.








Matt skrev:Hey jeg fandt lige en kostplan frem fra februar måned hvor jeg har fiflet mig lidt frem til indholdet, så det er stadig gætterier
Det er så bare med oksekød...





kuglen skrev:jeg synes det er svært at vurdere hvor mange kcal der er i en pizza. feks.. hvis jeg er på cut og ligger med 3500kcal i underskud ew men jeg så lige napper en pizza den ene dag, så har jeg ikke tabt mig et g næste gang jeg går på vægten. men 3500kcal er der ikke i en pizza, så der må jo ske en hel del med kroppen når man spiser en omgang usundt fast food.




kuglen skrev:[

sniper skrev:Men det kunne da godt være jeg skulle prøve at få skolepengene tilbage,:mrgreen:


kuglen skrev:sniper skrev:Men det kunne da godt være jeg skulle prøve at få skolepengene tilbage,:mrgreen:
glem det! de er ikke til at handle med.. jeg har prøvet


Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 24 gæster