
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69648 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag

Mirj skrev:Hej BB, nede i centeret hvor jeg går er nogle jeg kender begyndt at tage super charge --> http://www.(link slettet).com/dk/super-charge-nitric-oxide.html
Efter han er begyndt på det, synes jeg han er steget vildt meget i den vægt han løfter, næsten fra den ene uge til den anden og så er han vokset ualmindeligt hurtigt... Så ville bare lige høre om dette pulver er i orden, vil bare være sikker på der ikke er nogen form for steroider i det. Er det sundt eller skidt?




Mirj skrev:Så der er overhovedet intet i vejen med det, og jeg kan roligt begynde at tage det? (:

Yeah det er sygt!

Mirj skrev:Yeah det er sygt!
Mener du at det er meget godt, siden du skriver det er sygt ? ;)




BODYBUILDER skrev:Smaget godt og har en "fjerner" træthed for mit vedkommende.
Godt produkt efter min mening.

kke så sært med den mængde koffein der er stoppet i. Jeg tror også en kande kaffe ville 'fjerne din træthed'


ville lige høre om du har købt produktet og har du fået resultater ??

kwarzon skrev:Ja, men hvis du har så mange penge til ingenting .. så giv mig nogle :D =D>

Illisher skrev:kwarzon skrev:Ja, men hvis du har så mange penge til ingenting .. så giv mig nogle :D =D>
Det er jo ikke nødvendigvis spild af penge.
Hvis man normalt er træt og uoplagt som jeg ofte er efter arbejde, så kan jeg ikke presse mig selv ret meget,eller løfte tungt.
Hvis man så suplere med supercharger, så man får mere energi, kan man nemmere presse sig selv, og dermed opnå bedre resultater med sin træning.

essensen skrev:Illisher skrev:kwarzon skrev:Ja, men hvis du har så mange penge til ingenting .. så giv mig nogle :D =D>
Det er jo ikke nødvendigvis spild af penge.
Hvis man normalt er træt og uoplagt som jeg ofte er efter arbejde, så kan jeg ikke presse mig selv ret meget,eller løfte tungt.
Hvis man så suplere med supercharger, så man får mere energi, kan man nemmere presse sig selv, og dermed opnå bedre resultater med sin træning.
Prøv at se om du ikke får samme effekt med et par koffein-tabsDet hedder btw supercharge, ikke supercharger.

Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 48 gæster