Men hvad er jeres holdning til at unge bodybuilder og kommer op på de 100 kg som 15 årige?
Syntes i det er for tidligt og at man bare skal tage den lidt med ro til man bliver ældre.
Eller syntes i at man bare skal gå til den og ikke tænke på hvad de voksne siger om at man ''bare'' er 15 år, og burde vente til man bliver ældre.
Personligt elsker jeg at være stor, og jeg behøver ikke være bange for at der kommer en og springer på mig inde i byen. (aja ved godt at det ikke sker hele tiden men aligevel
Jeg har desværre altid haft det dårligt ved min krop. Da jeg var lidt yngre fordi jeg var ''lidt buttet/tyk'' Men så tabte jeg mig, og i en periode bestod min kost af : 1 bid rugbrød og f.eks 1 halv katoffel + en lille frikadelle. Men på det seneste syntes jeg bare at stor er godt og vil derfor gerne komme op på 90-100 kg (vejer 81-82 nu.
Hvad syntes i +'erne og -'erne er ved at være ''stor'' som teenager?







og lade være med at gøre dumme ting
. Har bare navnet på et andet forum, og tænkte at det er nemre at huske hvis jeg logger på et andet sted 