
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69646 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag
















A Menace To Chicken skrev:Lige nu sidder Bush og Cheney, og tænker "fårhk.. - how the hell did Obama pull that off?"






Lige nu sidder Bush og Cheney, og tænker "fårhk.. - how the hell did Obama pull that off?"




HerreBred skrev:Nu går de da først rigtig amok. mon ikke også det er planen så de kan sælge dem endnu flere våben.
Ville de haft stoppet den krig skulle de nok fokuser på at stoppe deres eksport/salg af narko mm, så de ingen indtjening havde. istedet for at blive ved med at sælge dem våben fra ulovlig tjente penge. Det hele er en penge karusel som der er nogle der tjener mange penge på, derfor er krigen stadig igang (det er ihvertfald hvad jeg tror).
Ingen penge = ingen våben = ingen krig!






mikkel_baech skrev:Var der overhovedet nogen der havde spurgt ham om han fortrød? ellers er det da ikke fair.







mesomorf skrev:Han var en skidt skidt skidt person, men der er nu på en eller anden måde noget mærkeligt ved at glæde sig over en anden persons død.
Henrik-Bangsø skrev:Men lur mig om han ikke også har fået det

Henrik-Bangsø skrev:han er blevet totureret bedøm selv ikke for sarte sjæle http://itinfoz.com/this-is-what-obama-c ... dens-body/
) Er billedet fake og har eksiteret i et års tid.


jon pall skrev:så mangler vi bare at få fanget george bush, han er sikkert skyld i flere uskyldiges mord, end osama var.



United skrev:jon pall skrev:så mangler vi bare at få fanget george bush, han er sikkert skyld i flere uskyldiges mord, end osama var.
Hvordan er man uskyldig hvis man har begået et mod?

Hippo skrev:http://ekstrabladet.dk/nyheder/politik/article1547152.ece
Trolleri på højt politisk plan....

Hippo skrev:http://ekstrabladet.dk/nyheder/politik/article1547152.ece
Trolleri på højt politisk plan....



Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 80 gæster