
Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69706 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050015 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag






Essensen har gjort et stort stykke arbejde på bodybuilding & fitness forummet. Han får min stemme.

Detorian skrev:8800 er smukkest, såre simpelt.



Odysseus skrev:Stemte på min chubby navnebror


Moqensen skrev:Essensen har gjort et stort stykke arbejde på bodybuilding & fitness forummet. Han får min stemme.
SebastianLassen skrev:Essensen har gjort et stort stykke arbejde på bodybuilding & fitness forummet. Han får min stemme.
Ligeledes, af samme grundlag, går min stemme til Essensen.
Spo skrev:Jeg stemte på Essensen. Han har hjulpet mig med kosten, og er altid aktiv på boardet, med en masse updates og træningsfilm. Og sidst men ikke mindst en god BB'er!









Dingo skrev:Den ryger sgu nok på dig igen esse, men du giver den fandme også gas =D> =D> =D>
edit: og schulz, skal jeg begynde at se mig over skulderen når jeg tager bad efter træning? U got teh hotZ for me? :mrgreen:


Undlader at stemme i denne omgang når jeg selv er med, men havde jeg ikke været med, havde jeg også stemt på esse.. men jeg vil jo gerne give mig selv en nogenlunde chance når jeg nu endelig er medSpo skrev:Dingo skrev:Den ryger sgu nok på dig igen esse, men du giver den fandme også gas =D> =D> =D>
edit: og schulz, skal jeg begynde at se mig over skulderen når jeg tager bad efter træning? U got teh hotZ for me? :mrgreen:
Du stemmer ikke på dig selv??
Blæret =D>








Boye skrev:8800 - hvem ellers

Boye skrev:8800 - hvem ellers

Dingo skrev:Den ryger sgu nok på dig igen esse, men du giver den fandme også gas =D> =D> =D>
edit: og schulz, skal jeg begynde at se mig over skulderen når jeg tager bad efter træning? U got teh hotZ for me?

schulz skrev:Dingo skrev:Den ryger sgu nok på dig igen esse, men du giver den fandme også gas =D> =D> =D>
edit: og schulz, skal jeg begynde at se mig over skulderen når jeg tager bad efter træning? U got teh hotZ for me?
Det er allerede for zent







schulz skrev:Altså, nu når CJ8000 ikke er med er det ikke helt det samme, men vil prøve:
Essensen: Essensen er sød, snack body bby, men ikke så snack og cut som han plejer at være!
8800: Han er stærk men laver mærkelige lyde når han træner(scream loud like girlymen), og det lyder kun shizzle hvis man er et 130-140 kg tungt gangsta-coleman-monster.
Bnaz: Got a Back, Need front!
Dingo: Dingo har gainet en masse kg'er, og er faktisk også blevet rimelig SEXY!
Konklussion: Den står mellem Dingo og esse, men fordi esse er lidt mere stripped4fat, så går min stemme til esse(igen), og så kan han lave mange dipz <3
























SandyFrink skrev:Jeg har stemt på essensen, men jeg håber ingen af jer vinder.
mic skrev:Jeg stemmer på Bnaz, -here,there and fucking everywhere :D
Jeg anerkender dog også de andre herrer, fedt at der er folk der brænder så meget for "det" vi nu engang har her på siden..
I er alle top-of-BB-Pop! =D>




Nick187 skrev:Det viborgensiske bæst =D>
Essensen har dog også gjort et flot arbejde denne måned


8800 skrev:Nick187 skrev:Det viborgensiske bæst =D>
Essensen har dog også gjort et flot arbejde denne måned
Jeg takker og bukker Nick. Men nu er jeg jo faktisk det aalborgensiske bæstw







Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 18 gæster