Kort og kontant... hvis man går til fester 1 gang om måneden.. og holder en forholdsvis seriøs træning , er det så bedre at ryge en pind end at drikke sig banke lam?
JEG VED GODT DET ER BEDST AT LADE HELT VÆR, MEN SVAR NU BARE PÅ DET

Tilbudsguide, uge 45, 2019
And og æg!
Tilbudsguide, uge 44, 2019
Svinemørbrad og mandler!
Tilbudsguide, uge 43, 2019
Havregryn og oksefilet!
Tilbudsguide, uge 42, 2019
Olivenolie, granatæble og mango!
Vi har 69646 registrerede brugere. Nyeste registrede medlem er JosephSoync
Vores medlemmer har i alt skrevet 2050006 indlæg i 100495 emner
0 nye indlæg i dag

drømmer skrev:Hej BB...
Kort og kontant... hvis man går til fester 1 gang om måneden.. og holder en forholdsvis seriøs træning , er det så bedre at ryge en pind end at drikke sig banke lam?
JEG VED GODT DET ER BEDST AT LADE HELT VÆR, MEN SVAR NU BARE PÅ DET


A Menace To Chicken skrev:Bortset fra det har jeg installeret en 250W pære ude på lokummet, så jeg bedre inspicere både nye gains og min afføring i ordentligt lys.
















EmilB skrev:Slap helt af og drik/ryg 1-2 gange om måneden. Offdag dagen efter og så ellers tilbage til stålet.




Siegenfeldt skrev:Gør dog begge dele. Bare lad være med at begå den klassiske rookie-mistake og drik dig banke lam og røg en pind efterfølgende
Hvis man er vant til at ryge, gør det intet. Drikker næsten aldrig og ryger sjælendt mere, men har røget rigtigt meget og kan sagtens både drikke og ryge samtidig, det appelerer faktisk til hinanden, hvis man man drikker først, hvis du spørg mig :p Hvis jeg drikker, kommer jeg os til at ryge senere på aftenen. Men okay, of course, der er stor forskel på at bælle 12 guldbajere og bare drikke en 6-pack og ryge et par joints ved siden af :p
Brugere der læser dette forum: Ingen tilmeldte brugere og 60 gæster