Jeg har et problem. Jeg vokser ikke.
Jeg har trænet i 3-4 år efterhånden.. er 185 høj og vejer knap 75 kg..
Jeg forstår ikke hvorfor jeg ikke vokser! For jeg lever sundt. Jeg har hørt at salat indeholder mange vitaminer, så derfor spiser jeg meget af det. Jeg er vegetar og spiser derfor ikke kød, og jeg er stor modstander af enhver form for pulver. Og bønner og linser spiser jeg heller ikke.
Så det meste af min kost består af salat og groft brød, da det indeholder masser af kostfibre, og det siger min mor er sundt!
Jeg vil helst ikke være tyk så jeg er begyndt at skære lidt ned på salaten..
jeg har taget masser steroider.
Sidste gang ville jeg tage masser muskler på, så jeg bulkede mig med salat og groft brød. dog ville jeg tabe mig samtidig..
Min sidste kur bestod af:
xx mg T3 ed
xx mg oxy ed
xx tren a ew
xxx mg deca ed
Og uden pct, det var ikke nødvendigt i de små mængder..
Men jeg voksede ikke under kuren, andet end mine kinder blev rimelig væskefyldte..
Og oveni det syntes jeg mine midterste abs til venstre var lidt bagud i forhold til min biceps, så derfor begyndte jeg at sprøjte igf-1 ind i mine midterste abs til venstre.
Men så fik jeg diarré og stoppede derfor..
Bodybuilders please hjælp mig! hva gør jeg galt, er helt nede psykisk
Hjælp søges!











